FC Hermannstadt, victorie la Iași cu 3 la 1: Dublă pentru Balaure

Por um escritor misterioso

Descrição

Echipa de fotbal FC Hermannstadt a reușit prima victorie din această ediție de campionat, învingând în deplasare pe Poli Iași cu scorul de la 3 la 1. Primele două goluri ale sibienilor
ACTUALIZARE) Primele puncte pentru sibieni în noul sezon al Superligii. ” Dubla” lui Balaure și eurogolul lui Gabi Iancu au făcut diferența în Poli Iași - Hermannstadt 1-3, Sport
Poli Iași - Hermannstadt LIVE SCORE, ACUM, pe . Moldovenii caută primele puncte ale sezonului, SuperLiga
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt, a doua victorie consecutivă în Superligă, 2-1 cu UTA! Sibienii întorc scorul după pauză, Sport
FC Hermannstadt - UTA 2-1, în etapa 3 din SuperLiga. Măldărășanu trece peste Rapid
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
Hermannstadt - CS Mioveni 3-0, în primul meci al sezonului de Liga 1
SuperLiga #5 (restanță): AFC Hermannstadt 2-2 FC Steaua! A fost loc de mai bine…
FC Hermannstadt a obținut victoria în duelul cu CFR Cluj și urcă pe locul 4 în
LIVE VIDEO Hermannstadt - FCSB, joi, de la 20:00, pe Prima Sport 1! Echipa bucureşteană, în căutarea unui nou succes. Formaţiile probabile
Fotbal - Liga a II-a: Victorii pentru Petrolul şi FC Hermannstadt, în play-off
ReporterIS - Poli Iași, înfrângere pe teren propriu cu FC Hermannstadt, în Superligă: 1 - 3 (VIDEO)
Măldărășanu îl învinge pe Pustai la Mediaș! FC Hermannstadt debutează cu o victorie în Liga 2, după ce a întors scorul cu FC Buzău
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
FC Hermannstadt bate Poli Iaşi cu gol reușit în ultimele minute și continuă să aibă punctaj maxim. Moldovenii au înscris primul lor gol în acest sezon, însă rămân tot pe 0 acolo unde contează
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)