Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt întâlnește Poli Iași, mâine, pe Stadionul Municipal Sibiu, în etapa a 17-a a Superligii României la fotbal. (Dan GREAVU) Locul 5 în Superligă, FC Hermannstadt revine în campionat du…
Rapid - Farul și FCSB - Poli Iași se joacă în aceeași zi. Liga a anunțat programul etapei a 6-a - Playsport
LIVE TEXT Poli Iași - FC Hermannstadt, ora 14, în play-out-ul Ligii 1! Derby-ul ultimelor clasate
Chindia Târgoviște – FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au marcat în minutul 90+6 și s-au calificat în sferturile Cupei României
VIDEO Poli Iaşi - FC Hermannstadt 1-0. Nicolo Napoli ia toate cele trei puncte. Ieşenii au ratat şi un penalty
Poli Iasi se scufunda! Inca o infrangere pentru echipa lui Napoli, care ramane pe ultimul loc! Viitorul obtine a doua victorie din playout! Aici ai tot ce s-a intamplat si clasamentul
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt, la a șaptea remiză în ultimele 8 etape! Gabi Iancu a adus sibienilor un punct, pe ”Ion Oblemenco”, Sport
Marea dilemă a lui Leo Grozavu înainte de Poli Iași - FC Botoșani
Galop de sănătate pe Municipal. FC Hermannstadt a spulberat Minerul Ocna Dej, scor 6-0 (2-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Dinamo - Poli Iaşi, meci cu miză importantă pentru ambele echipe
FC Hermannstadt
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, etapa 2 din SuperLiga. Balaure duce punctele la Sibiu
Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de deschiderea primului Fan Shop – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Ruben Albes a dezvăluit care este secretul pentru rezultatele bune de la FC Hermannstadt: „A
Craiova 1-0 Poli Iasi, L-au pierdut pe Koljic, dar au castigat cele 3 puncte! Oltenii au ajuns la 6 victorii consecutive in Liga 1!
UTA Arad - Poli Iași 1-0! Trupa lui Mircea Rednic a obținut prima victorie din acest sezon
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)