FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor spre Finală

Por um escritor misterioso

Descrição

După 4–1 cu Chindia Târgoviște în grupele Cupei României, FC Hermannstadt va juca cu Universitatea Cluj Napoca în sferturi.
FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor  spre Finală
Arhive cupa romaniei - Ora de Sibiu
FC Hermannstadt – „U” Cluj, singurul meci programat astăzi în sferturile Cupei României - Monitorul de Botoșani
Ultimele patru jocuri din etapa a 2-a a fazei grupelor Cupei
FC Hermannstadt - FC Universitatea Cluj - Cupa Romaniei
FOTO FC Hermannstadt, egal în primul meci din Cupa României din acest sezon. Sepsi a avut un jucător eliminat pe final de partidă
FOTO) Una e să vrei, alta e să (și) poți! Hermannstadt se oprește în sferturile Cupei după a treia înfrângere consecutivă cu ”U” Cluj, Sport
Oradea, gazda ultimului meci din etapa 2 a grupelor Cupei României
Momentul revanșei! FC Hermannstadt o reîntâlnește pe ”U” Cluj în sferturile Cupei României. Posibilă semifinală cu Universitatea Craiova sau Oțelul, Sport
FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României! Tabloul sferturilor de finală - Eurosport
FC Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2! Thiam a adus victoria ardelenilor cu un șut imparabil în partea a doua a meciului
Grupă ușoară pentru FC Hermannstadt în Cupa României. S-a stabilit și programul meciurilor
FC Buzău produce surpriza în a doua zi a 16-imilor Cupei României. CS Hunedoara a dus în prelungiri meciul cu FCSB, după ce a fost condusă cu 3-0, însă a capotat apoi.
Video UTA - U Craiova 1948 1-0. Arădenii sunt primii semifinaliști ai Cupei României
FC Hermannstadt a zburdat cu FK Csikszereda și egalează Steaua și Concordia, însă nu-i poate depășit la golaveraj pe ”militari”! Ciucanii reușesc să marcheze primul gol în acest sezon
Amu îi amu!” » Căpitanul lui U Cluj, înainte de meciul cu Hermannstadt: „Cu 20.000 de fani, ducem echipa în Liga 1”
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)